Узгоджено нові програми навчання та наукових досліджень студентів ХНУРЕ за програмою ERASMUS у Ганновері

06.10.2017

Програма ERASMUS Key Action 1 Mobility for Learners and staff higher education student and staff mobility за 2016-2017 рік, за якою навчалися та проводили наукові дослідження в Ганновері студенти Харківського національного університету радіоелектроніки, закінчилася. Наукові дослідження в цьому навчальному році завершили Олександр Шматько (ЕППм17-1), Костянтин Андрєєв (ЕПС 13-1), Андрій Палеха (ІНФм17-1), Марія Каракуліна (ІНФм17-1). На зимовий семестр вступили Єгор Трембовецький (ІНФ-14- 1) і Ганна Довгоп’ятенко (БМІ-14- 1). Номіновані на навчання в літньому семестрі студенти Ігор Наконечний (БМІу 15-1) та Олексій Перепелиця (БМІу 15-1).
У вересні професор Олександр Кузьомін в Ганновері узгодив навчальні програми та номінування студентів, а також підготував матеріали для подання заявок на конкурс проектів за програмами ERASMUS К2 та DAAD з лабораторією L3S університету м. Ганновер з професором Вольфганом Найделем.
Зараз, після попереднього навчання за програмою ERASMUS 2017-2018 року, студенти Олег Астап’єв (ІНФм16-1) та Тетяна Толмачова (ІНФм16-1), що навчаються паралельно в магістратурі ХНУРЕ, також вчаться в магістратурі університету Ганновера за спеціальністю інформаційні технології та системи. Студенти Андрій Палеха та Марія Каракуліна вступили до магістратри за спеціальністю геоінформатика.
Студент Костянтин Андрєєв поступив на фізичний факультет, а студент Олекесандр Шматько отримав додаткову стипендію на три місяці за програмою ERASMUS на проведення наукових досліджень.
На даний час узгоджена та підписана нова програма ERASMUS Key Action 1 Mobility на 2018-2019 рік.

зберегти цю сторінку в PDF