Посадка «Алеї миру» в рамках акції «Посади дерево»

07.04.2014

Велике, зелене дерево здавна символізує процвітання, здоров’я і любов. Тому кращий спосіб продемонструвати ці почуття рідним і близьким – разом посадити дерево. Можна висадити саджанець всією сім’єю, класом, університетською групою або з компанією друзів.

У рамках акції «Посади дерево», яка має на меті сприяння озелененню нашого міста, слухачі підготовчого відділення ФНІГ зі старшим викладачем кафедри ПН Г.С. Матвєєвою 27 березня взяли участь у посадці «Алеї миру» в ЦПКтаВ ім. Горького.

«Уроки доброти»

В рамках акції «Уроки доброти», яка була організована харків’янами, іноземні слухачі ФНІГ з усією душею відгукнулися на звернення директора Харківського зоопарку О.Я. Григор’єва. Відвідавши зоопарк, надали посильну допомогу з утримання тварин.

Подібні заходи не тільки вносять корисний вклад в життя Харкова, але й сприяють зміцненню дружби між громадянами різних країн, та залучають їх до традицій міста, України. Допомагають іноземним студентам відчути себе часткою великої студентської родини нашого університету.

зберегти цю сторінку в PDF