Відділ роботи зі студентами з особливими освітніми потребами

Головне завдання відділу – забезпечення інтеграції студентів з інвалідністю в освітнє середовище університету, з урахуванням їх індивідуальних потреб.
Повна назва: Науковий навчально-методичний відділ роботи зі студентами з особливими освітніми потребами.

  Контакти

  вул. Бакуліна, 10, ННМВ

  +38 (057) 702-13-43,
  +38 (057) 702-08-18

  cntm@ukr.net

  Начальник відділу

  Петро Михайлович Подпружников

  Загальні відомості

  Відділ створений у 2009 році для організації інтегрованого навчання студентів ХНУРЕ з особливими освітніми потребами згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №587 від 27.06.2008.
  Основні завдання відділу:

  • координація служб університету з організації психолого-педагогічного, соціального, медичного та інших видів супроводу студентів з особливими освітніми потребами.
  • розробка методів і систем обліку студентів з особливими освітніми потребами, аналізу їх індивідуальних потреб і шляхів інтеграції та адаптації в освітнє середовище університету;
  • підвищення якості освітньо-виховного процесу;
  • організація взаємодії університету з місцевими органами виконавчої влади, державними і недержавними установами (громадськими організаціями, фондами тощо), які працюють у сфері медико-соціального реабілітування, освіти та працевлаштування студентів з особливими освітніми потребами.

  У цих напрямках ведеться активна робота з обласною, міською адміністраціями, центрами зайнятості, міськими та районними службами в справах сім'ї та молоді, громадськими організаціями.