Центр довузівської підготовки (ЦДП)

ЦДП – навчальний підрозділ Харківського національного університету радіоелектроніки, який відповідно до зацікавлень та здібностей громадян забезпечує поглиблене вивчення загальноосвітніх дисциплін – інформатики, фізики, української мови, математики, а також готує абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та вступу до вишів України.

  Контакти

  кімн.144

  +38 (057) 702-14-55

  cdp@nure.ua

  Директор Центру довузівської підготовки
  Сергій Олександрович Китаєнко

  Основна діяльність

  Центр є багатоструктурним підрозділом університету, який містить:

   • групи поглибленої підготовки для учнів 9-11 класів, строком навчання 2-3 роки;
   • недільне, заочне, навчально-консультаційне, репетиційне відділення;
   • курси базової комп’ютерної підготовки, інтернет-програмістів, основ дизайну та інші;
   • недільний клуб «Юний програміст».

  Слухачі центру мають можливість користуватися інформаційно-обчислювальним центром та лабораторіями університету.

  Центр провадить агітаційну та профорієнтаційну робота в університеті: «Дні відкритих дверей», екскурсії на кафедри і факультети університету.

  У 2008 р. центр перейшов на підготовку абітурієнтів до ЗНО, були внесені відповідні зміни до навчальних програм та планів. За останні 6 років у центрі приділяли увагу і мовній підготовці абітурієнтів. За цей час було вдвічі збільшено кількість годин на вивчення української мови та літератури.

  У 2008 р. в центрі були організовані підготовчі курси для випускників вишів І-ІІ рівнів акредитації, з якими співпрацює ХНУРЕ. Станом на 01.01.2012 р. ХНУРЕ уклав з ними 42 угоди щодо підготовки фахівців за спеціальностями університету. У навчальний процес центру були введені елементи дистанційного навчання, в першу чергу для випускників вишів І-ІІ рівнів акредитації. Вони мають можливість через мережу Інтернет спілкуватися з викладачами в он-лайн режимі.

  За ці роки було поглиблено роботу з учнями шкіл. У центрі довузівської підготовки працюють різноманітні комп’ютерні курси для учнів 1 – 11 класів. У 2004 р. для них був розроблений курс «Основи дизайну», в 2008 р. – введено курс з основ 3D моделювання Maja, в 2010 р. розпочались заняття з навчання учнів налагодженню ПК.

  В Центрі працюють комп’ютерні курси за 10 напрямками: від базової комп’ютерної підготовки до об’єктно-орієнтованого програмування на С++.