Центр технологій дистанційного навчання (ЦТДН)

Спеціалісти Центру розробили необхідну нормативно-методичну базу для впровадження технологій дистанційного навчання, регулярно проводять внутрішні та міжвузівські семінари з питань дистанційної освіти (в т.ч. для шкільних вчителів), олімпіади з інформатики з використанням технологій комп’ютерного тестування.

Контакти

кімн. 330,334, 323, 322

+38 (057) 702-13-85

ctde@nure.ua

Віктор Іванович Каук

Директор

Віктор Іванович Каук

кандидат технічних наук, доцент.

Сайт центру:
dl.nure.ua

Навчання

ЦТДН заснований у 2001 році як структурний підрозділ університету, безпосередньо підпорядкований ректору та першому проректору.

У складі ЦТДН – лекційна мультимедійна аудиторія (кімн. 334) та тестовий центр (кімн. 322 - 323).

Головними завданнями Центру є:

  • участь у формуванні єдиного освітнього простору;
  • запровадження інноваційних педагогічних комп'ютерних і телекомунікаційних методик;
  • проектування мультимедійних технологій для подальшого виробництва інформаційно-освітніх ресурсів (створення дистанційних курсів з подальшою експертизою та сертифікацією;
  • розробка системи комп'ютерного тестування знань Open Test).

Створено кілька веб-сайтів, які стали базою дистанційних курсів з перепідготовки, заочної підготовки, підтримки самостійної роботи студентів.

Співробітництво

ЦТДН створив проект дистанційного навчання за фінансової та організаційної підтримки AHMAD TEA London. Головною метою проекту є дистанційне навчання з інформатики та англійської мови для учнів комунального закладу «Нововодолазька загальноосвітня санаторна школа-інтернат».