Відділ роботи зі студентами з особливими освітніми потребами

Головне завдання відділу – розробка комплексної системи обліку, медичного обстеження та реабілітації студентів з обмеженими можливостями.

Повна назва: Науковий навчально-методичний відділ по роботі зі студентами з особливими освітніми потребами.

  Контакти

  вул. Бакуліна, 10, ННМВ

  +38 (057) 702-13-43,
  +38 (057) 702-08-18

  cntm@ukr.net

  Петро Михайлович Подпружников

  Начальник
  Петро Михайлович Подпружников

  Загальні відомості

  Відділ створений в 2009 році для організації інтегрованого навчання студентів з особливими освітніми потребами в ХНУРЕ згідно з наказом Міністерства освіти і науки №587 від 27.06.2008. Основні завдання відділу:

  • координація служб університету з організації психолого-педагогического, соціального, медичного і інших видів супроводу студентів з особливими потребами;
  • розробка методів і систем обліку студентів з особливими потребами, аналізу їх індивідуальних потреб і шляхів їх вирішення з урахуванням конкретних можливостей університету.

  У зв'язку з тим, що університет належить до класичних технічних вишів, в якому є профілакторій, здоровпункт – філія міської студентської лікарні – головним завданням відділу стала розробка і створення комплексної системи обліку, медичного обстеження і реабілітації студентів з обмеженими можливостями на весь період навчання в університеті і їхнє подальше працевлаштування.

  У цьому напрямі ведеться активна успішна робота з обласною, міською адміністраціями, з центрами зайнятості, з міськими і районними службами у справах сім'ї та молоді, громадськими організаціями і тощо.