Ректорат 18 січня

19.01.2016

18 січня на ректораті був розглянутий аналіз медіаконтенту університету за останні роки, а також цитованість вишу у медіапросторі.

За словами проректора з науково-методичної роботи Станіслава Ігнатьєва, в зв’язку з нестабільною ситуацією в університеті, судовими розглядами і відсутністю постійного керівництва протягом двох останніх років, близько половини всіх публікацій про вуз несли в собі негативний характер, і це відбилося на репутації вузу в цілому. Лише за останні 3 місяці намітилася динаміка зростання згадок ХНУРЕ в позитивному сенсі.

Також за результатами одного з найбільш впливових світових рейтингів вузів Webometrics, університет суттєво здав свої позиції, і тепер попереду – довга робота для того, щоб поліпшити там свої показники. У зв’язку з цим, було обговорено концепцію єдиної медіаплатформи, яка буде об’єднувати всі наявні інформаційні ресурси університету. Зараз ведуться роботи над модернізацією офіційного сайту, оновленням логотипу та налагодженням комунікаційних потоків між структурними підрозділами вузу.

Вже поступово налаштовує свою роботу прес-служба, новини університету публікує сайт Міністерства освіти і науки України, а журналісти уважно стежать за публікаціями на сайті. Тепер завдання – об’єднати це воєдино і створити єдину систему. Також було повідомлено, що університет отримав можливість відкрити нову спеціалізацію «Інформаційні технології в видобутку нафти і газу» по грантової програми. Детальна інформація буде опублікована в новинах університету пізніше.

зберегти цю сторінку в PDF