Зустріч зі співробітниками Харківської міськради

15.09.2014

10 серпня в нашому університеті відбулася зустріч першокурсників з директором Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради Костянтином Анатолійовичем Лобойченком.
Перед початком зустрічі студентів та представників Департаменту привітав помічник ректора з виховної роботи Євген Сергійович Сакало, який подякував гостям нашого вузу за ініціативу зустрітися зі студентами і відзначив важливість інформування студентів про міські заходи.

Костянтин Лобойченко розповів про структуру Департаменту, про цілі і завдання, які ставить перед собою молодий колектив Департаменту, а також про плани міських заходів, які можуть зацікавити студентів, зокрема, про школу лідерства «МІСТ», осінній велодень, малі олімпійські ігри та багато іншого.

В свою чергу студенти брали активну участь у зустрічі, задавали питання директору Департаменту та його помічникам (Олексію Саніну й Аліні Помазан) про облаштування стадіону навпроти головного входу ХНУРЕ, про ситуацію з ФК «Металіст», про студентські знижки на розважальні і спортивні заходи, а також про можливість співпраці з Департаментом.

зберегти цю сторінку в PDF