Зустріч з Єгором Стадним

23.01.2016

Вчора у ХНУРЕ виконавчий директор аналітичного центру CEDOS, громадський діяч і експерт в галузі освіти Єгор Стадний провів зустріч зі студентами та викладачами університету і обговорив з ними нагальні проблеми сфери української вищої освіти. Він також розповів студентам про їхні права та можливості, а також познайомив з етапами та інструменти створення і розвитку органів студентського самоврядування та громадських організацій.

Зустріч була організована за підтримки Українського студентського кластера. У ході обговорень було порушено безліч нагальних питань і проблем, з якими щодня стикаються викладачі та студенти. Були також представлені результати моніторингу ВНЗ, наскільки успішно вони рухаються на шляху автономії та саморегуляції, як це передбачено новим Законом про вищу освіту, а також наскільки вони дотримуються норм чинного законодавства і не допускають порушень.

За словами Єгора Стадного, зараз вся система освіти знаходиться в кризі, і тільки ті університети, які успішно вистоять в ці часи, зможуть здійснити значний прорив і показати зростання в майбутньому.

Він також додав, що вузам зараз дуже важливо завоювати і утримувати довіру громадськості, а прозорість і доступність інформації про діяльність вузу демонструє те, наскільки він готовий працювати відкрито і на благо всього суспільства. Учасники зійшлися на думці, що найголовніше в будь-яких взаєминах – вміння налагодити ефективні комунікації між його учасниками.

зберегти цю сторінку в PDF