Зустріч з відомим істориком архітектури і талановитим оповідачем відбулася

06.12.2014

Автор проекту «Глобус Харкова» відомий історик архітектури та екскурсовод Максим Розенфельд виступив у нашому університеті з лекцією «Шатилівський яр, будівельний інститут, гірничий інститут, ХІРЕ – міфи та легенди такого знайомого місця».«Чим більше ти дізнаєшся про місце, де працюєш, тим більшим його патріотом ти стаєш. Особливо багато патріотів буде в ХНУРЕ, якщо цю інформацію повідомляє такий талановитий оповідач, як Максим Розенфельд», – зазначив декан радіотехнічного факультету Сергій Миколайович Сакало, з ініціативи якого й відбулася лекція.
Студенти та співробітники ХНУРЕ дізналися багато нового про історію місцевості, де розташований університет, особливості архітектури його будівлі та про відомих харківських архітекторів, що мають відношення до його будівництва та історії, а також з цікавістю послухали кілька міфів і легенд, пов’язаних з нашим вишем.
На згадку про зустріч голова Студентського сенату, який палко підтримав ідею проведення такого заходу, Владислава Романовська подарувала Максиму Розенфельду чашку та футболку з логотипом ХНУРЕ.
А лектор охоче відповів на запитання присутніх і провів невелику екскурсію для наших студентів, співробітників і гостей в унікальний університетський актовий зал, який багато в чому зберіг свій первісний вигляд як відображення епохи створення самої будівлі.

зберегти цю сторінку в PDF