Зустріч з представниками посольства Франції в Україні та АЛЬЯНС ФРАНСЕЗ

04.11.2016

27 жовтня в ХНУРЕ відбулася низка зустрічей з поліпшення співпраці з представниками французьких інституцій!

Для студентів була проведена презентація програм навчання французької мови та можливостей навчання у Франції від Alliance française de Kharkiv – Тімо де Майара, директора Альянс Франсез Харкова і Наталії Федоряк, представника CampusFrance в Харкові.

В рамках презентації студенти дізналися про головні переваги навчання у Франції, різноманітності спеціальностей в університетах і вищих школах, правилах ефективного вибору навчального закладу, вимоги до аплікат, стипендії та можливості вивчення мови.

Також ХНУРЕ відвідали Сільвен Ріголле – Аташе з питань університетського та наукового співробітництва, директор французько-українського центру університетського і наукового співробітництва і г-ін Петот- Аташе з питань співробітництва для французької мови. В рамках зустрічі представники ХНУРЕ обговорили можливості проведення спільних заходів з Посольством Франції в Україні та Альянс Францез в Харкові та створення подвійних дипломів з французькими університетами для відкриття нових ступенів міжнародного співробітництва нашого університету.

Матеріали презентації: http://www.slideshare.net/ellinamedinskaja/ss-68042396

зберегти цю сторінку в PDF