Зустріч з представниками ОБСЄ

22.12.2015

Вчора в ХНУРЕ в.о.ректора, доцент Едуард Рубін зустрівся з членами ОБСЄ (Організація з безпеки і співробітництва в Європі) на чолі з представником наглядового органу Спеціальної моніторингової місії в Україні Алессандро Нанні, який розповів про їхні проекти на найближчий час.

В рамках програми зі зменшення конфліктів і протиріч серед населення та за ініціативи головного офісу організації в Києві планується створення молодіжної контактної групи з жителів Харкова та області від 18 до 25 років.

Ці люди будуть відібрані з числа кандидатів, що подали заявки на участь у програмі. Вони братимуть участь у низці заходів, круглих столах та презентаціях. Мета організаторів – навчити молодь домовлятися, поважати один одного і проявляти терпимість до протилежної точки зору, навіть якщо вона йде врозріз з нашими особистими уявленнями.

Представники ОБСЄ також планують провести презентацію програми в університеті, розповісти про свою діяльність і відповісти на запитання студентів, пов’язані з процесами, що відбуваються на світовій арені.

Заявки на участь у контактній групі можна подавати до 15 січня 2016 року. Подробиці – у додатку.

зберегти цю сторінку в PDF