Зустріч з представниками фонду WNISEF

22.11.2016

18 листопада ХНУРЕ відвідали представники фонду Western NIS EnterpriseFund (WNISEF)та венчурного фонду «Phoenix».

З т. в. о ректора Едуардом Рубіним вони обговорили перспективи співпраці та участі молодих вчених університету в діяльності створюваного бізнес-інкубатора.

Представники фонду відмітили, що в Харківському комп’ютерно-технологічному коледжі НТУ«ХПІ», яким раніше керував Едуард Рубін, завершуються ініційовані ним роботи з ремонту приміщень, і вони підготовлені до відкриття сучасного коворкінг-центру. Планується, що на цій базі буде створено бізнес-інкубатор, до співпраці з якими запрошуються всі вузи Харкова.

«Ми хочемо створити міжуніверситетський інкубатор, який буде допомагати молодим розробникам генерувати ідеї, доводити їх до стадії прототипів за підтримки менторів, а далі – представляти результати роботи потенційним інвесторам», – зазначили гості.

«Я завжди виступав за те, щоб університети кооперувалися між собою і разом шукали фінансування для своїх вчених. Я дуже радий, що мої ідеї та ініціативи продовжують жити і сподіваюся на те, що в цьому інкубаторі також і проекти вчених ХНУРЕ знайдуть своє втілення, інвесторів і стануть відомими на весь світ», – підкреслив Едуард Рубін.

Він також висловив надію, що часом і в Харкові виникне ціла мережа взаємопов’язаних між собою центрів розвитку стартапів, а наступний коворкінг-центр буде відкритий в ХНУРЕ в будівлі колишнього «Гипровуза», який з недавнього часу перебуває на балансі університету.

зберегти цю сторінку в PDF