Зустріч з компанією Festo

16.12.2015

16 грудня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувся круглий стіл, в ході якого обговорювали угоду про співпрацю з компанією Festo.

Т.в.о.ректора к.т.н., доцент Едуард Рубін, декан факультету АКТ Олександр Філіпенко та завідувач кафедри ТАВР Ігор Невлюдов провели зустріч з представниками компанії і обговорили основні напрямки роботи.

У рамках співробітництва з компанією планується забезпечення ходу навчального процесу в університеті сучасним обладнанням з промислової автоматизації, робототехніки і мехатроніки. Оскільки обладнання, яке буде надано вузу, досить складне в управлінні, буде створено додатковий навчальний центр, де викладачі зможуть самі оновити свої вміння роботи з таким обладнанням, щоб потім передати їх студентам. І що найцікавіше – в окремих приміщеннях збереться тренувальна техніка, яку не страшно буде зламати, адже без помилок не буває. Таким чином, студенти перестануть боятися нового й будуть більш впевнено вчитися і працювати.

На базі кафедр  будуть проводитися олімпіади з напрямків мобільних роботів та робототехніки.

Крім цього планується написання спільних грантів та підписання меморандуму про співпрацю.

Festo – німецька міжнародна компанія, основний профіль діяльності якої – промислова автоматизація. Ще один напрямок – це навчальні системи, пов’язані з технічним навчанням, де вона займає лідируючі позиції.

 

зберегти цю сторінку в PDF