Зустріч із представниками благодійного фонду «Фонд Бориса Колесникова»

02.11.2016

03 листопада з 11.15 до 13.00 години в актовій залі ХНУРЕ відбудеться зустріч студентів із представниками благодійного фонду «Фонд Бориса Колесникова» з реалізації благодійного проекту «Авіатор», направленого на розвиток і підтримку студентів технічних спеціальностей.

У рамках конкурсу Фонд щорічно надає можливість групі кращих студентів профільних вищих навчальних закладів, що готують спеціалістів авіакосмічної галузі, відвідати Міжнародні авіакосмічні салони (FarnboroughInternationalAirshow у Великобританії та ParisAirshowLeBourget у Франції).

Під час перебування на Міжнародних авіасалонах студенти знайомляться з передовими технологіями і новинками галузі, зустрічаються з фахівцями та лідерами авіабудування.

Проект передбачає конкурсний відбір студентів протягом навчального року. У 2017 році 100 переможців конкурсу відвідають Міжнародний авіакосмічний салон ЛеБурже у Франції.

Благодійний Фонд “Фонд Бориса Колеснікова” був заснований у 2008 році.

На сьогоднішній день діяльність Фонду здійснюється в рамках програм, спрямованих на розвиток освіти, виявлення й підтримку талановитої й активної молоді, формування здорового способу життя, збереження культурно-історичної спадщини країни й створення нових історичних, культурних, наукових цінностей.

зберегти цю сторінку в PDF