Знайомство з кращим технічним вузом і передовими технологіями відбулося!

22.10.2013

Минулої неділі кращий технічний виш України – Харківський національний університет радіоелектроніки – познайомив гостей зі своїми можливостями з підготовки фахівців у сфері передових технологій.

Це був День відкритих дверей, який зібрав близько 300 потенційних студентів ХНУРЕ і майже стільки ж їхніх батьків. Сюди зібралися випускники шкіл, учні технікумів, вчителі з Харкова та області, а також з Кременчука, Полтави, Сум, Євпаторії, Бердянська, Слов’янська, Ялти. Вони дізналися про правила прийому до університету , зустрілися з деканами факультетів , які докладно розповіли про різноманітні спеціальності, котрі тут можна отримати, та відповіли на численні запитання.

Треба відзначити, що тим, хто побував у цей день в ХНУРЕ дуже пощастило, бо вони стали свідками відкриття і активними учасниками Першої міської виставки інтелектуальних роботів «Boteon Robotics Khackathon». Можна сказати, що в університеті радіоелектроніки відбувся, до того ж, справжній День робототехніки, що зібрав величезну кількість людей, які цікавляться робототехнікою, професіоналів і любителів, що мали можливість, беручи участь у марафоні, власноруч скласти робота-гуманоїда, переглянути експозиції з Харкова, Києва, Луганська.

Найбільш широко на виставці був представлений Харківський регіон, харківські вузи. На виставці проводилися змагання серед літаючих, таких що їздять, повзаючих та ходячих роботів, семінари та доповіді з циклу «Робототехніка по-українськи», налагодження поламаного робота «Робот шукає господаря». Порадіти слід і тому, що на виставку батьки прийшли зі своїми дітьми і, окрім марафону зі складання роботів, було проведено конкурс для найменших на кращий малюнок на тему «Робот моєї мрії», за які вони отримали сертифікати учасника та спеціальні дипломи університету.

А дипломами за активну участь та вагомий внесок у розвиток робототехніки були нагороджені: Євген Хвастунов (Коптер-Харків, ХНУРЕ); Дмитро Бірюков (ХакерСпейс, Харків, НТУ «ХПІ»); Сергій Невмивака (Екстремальна робототехніка, Харків, НАКУ «ХАІ»). За вагомий внесок та за кращу експозицію нагороду отримала команда ХНУРЕ у складі: керівник КБ «Робототехніка та мехатроніка» асистент кафедри ТАВР Володимир Шарковський, Дмитро Мишнєв (приз – паяльна станція), Сергій Башлій (приз – мультиметр), Ігор Кочерга, Володимир Третьяков, Микола Резніченко (приз – набір «Робототехніка»).

За кращу доповідь дипломом та призом (набір прецизійного інструменту) була нагороджена команда Ultimate Robotics – Дмитро Дзюба та Ксенія Кирилишин з Києва. За кращу доповідь дипломом та призом (набір прецизійного інструменту) був нагороджений Сергій Львов і команда Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля (кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій) з Луганська.

зберегти цю сторінку в PDF