Zip-Квест для першокурсників ХНУРЕ — Розархівуй університет!

07.08.2014

31 серпня 2014 року у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбудеться квест для студентів, які вступили на перший курс.  Головна мета квеста – познайомити студентів один з одним, з кураторами, а також показати їм можливості університету.За спеціально підготовленим маршрутом учасники квесту будуть подорожувати по ХНУРЕ, знайомитися з його структурними підрозділами, історичними й просто популярними серед студентів місцями, розгадувати загадки, брати участь у конкурсах і просто весело проводити святковий день.

Команда (а командами будуть навчальні групи), яка швидше всіх пройде маршрут і краще всіх впорається з конкурсами буде нагороджена цінними призами від спонсорів, якими цього року вже традиційно будуть студентська профспілкова організація, IT-компанії Харкова, а також футбольний клуб «Металіст».

Організатором квеста є орган студентського самоврядування ХНУРЕ – Студентський сенат, за підтримки ректорату. У квесті будуть задіяні більш ніж 1000 студентів-першокурсників, куратори навчальних груп, 20 структурних підрозділів університету й студенти-волонтери Студентського сенату.

Фото й відео звіти про торішній квест за посиланнями

http://nure.ua/all_news/v-xnure-proshel-zip-kvest-dlya-pervokursnikov/

https://www.youtube.com/watchttpl9VplPGMe6M

За більш детальною інформацією про захід звертайтеся

Сакало Євген Сергійович – помічник ректора з виховної роботи

Кім. 371, тел.: 702 13 35

Тел. моб.: 050 576 99 99

E-mail: yevgen.sakalo@gmail.com

Романовська Владислава - голова Студентського сенату

Кім. 217, тел.: 702 13 22

Тел. моб.: 093 150 34 81

E-mail: sanny_lada@mail.ru

зберегти цю сторінку в PDF