Засідання Координаційної ради кластера ІКТ «Kharkiv-IT»

20.02.2014

19 лютого в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулося засідання Координаційної ради Харківського кластера інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ)  «Kharkiv-IT».

Рада розглянула наступні питання:

  1. Про реалізацію стратегії розвитку кластера інформаційно-комунікаційних технологій у 2013 році.
  2. Підсумки проведення конкурсу інноваційних проектів «IT-Kharkiv» у 2013 р. та план проведення ІІ Конкурсу інноваційних проектів «IT-Kharkiv» у 2014 р.
  3. Поточний стан проекту «VOOMY IT-парк» – реалізація завдання стратегії кластера ІКТ з розвитку інфраструктури.
  4. Про оновлення складу Координаційної ради Харківського кластера інформаційно-комунікаційних технологій «Kharkiv-IT»
  5. Про план діяльності Координаційної ради Харківського кластера інформаційно-комунікаційних технологій «Kharkiv-IT» у 2014 році.

З першого питання виступив директор ДБЗ «Харківський регіональний центр з інвестицій та розвитку», заступника голови Координаційної ради Харківського кластера інформаційно-комунікаційних технологій «Kharkiv-IT» О.О. Дудка. Він, зокрема, зазначив, що координаційна рада кластера ІКТ довго шукала програму активних дій, яка б змогла захопити всіх учасників кластера. І така програма була визначена: у липні на розширеному засіданні Координаційної ради було прийнято рішення про проведення конкурсу інноваційних проектів «IT-Kharkiv» і підведення його підсумків 28 листопада 2013 р. на Міжнародному форумі «Kharkiv-IT». Але не тільки конкурентна боротьба за перемогу в конкурсі об’єднала учасників кластера. На форумі було проведено дві панельні дискусії: «Як задовольнити IT-бізнес у висококваліфікованих кадрах?» та «Участь підприємств кластера інформаційно-комунікаційних технологій у проекті «Smart Kharkiv Region», ініційованому Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації. На цих панельних дискусіях лідери кластера обговорили ключові питання стратегії підвищення компетенції кадрів і розвиток взаємодії між його учасниками. Адже тільки спільними зусиллями всіх наших ВНЗ та тренінгових центрів IT-компаній можна забезпечити не тільки зростання чисельності IT-фахівців, а й підвищення якості їхньої підготовки. І тільки спільними зусиллями всіх IT-фахівців можна перетворити Харківську область в «Розумний регіон – Smart Kharkiv Region» світового значення.

З другого питання виступив – співголова організаційного комітету конкурсу інноваційних проектів «IT-Kharkiv» у 2013 р. М.І. Сліпченко. Він доповів про підсумки проведення конкурсу інноваційних проектів «IT-Kharkiv» і представив план його проведення в 2014р. Конкурс підтриманий всіма учасниками Координаційної ради кластера. Створено робочу групу на чолі з М.І. Сліпченком, якій доручено доопрацювати Положення з проведення конкурсу інноваційних проектів «IT-Kharkiv» у 2014 р., враховуючи пропозиції учасників Координаційної ради Кластера.

Окрім того, на засіданні Координаційної ради:

  • внесені зміни до складу Координаційної ради кластера інформаційно-комунікаційних технологій «Kharkiv-IT», включивши до неї представників компаній, ВНЗ та інших організацій Харкова, які взяли активну участь у проведенні конкурсу інноваційних проектів «IT-Kharkiv» та Міжнародного форуму «Kharkiv-IT» в 2013 р.;
  • затверджений план діяльності Координаційної ради кластера інформаційно-комунікаційних технологій «Kharkiv-IT» у 2014 році;
  • заслухано інформацію Андрія Олександровича Героя, директора з маркетингу ТОВ «Анда» про поточний стан проекту «VOOMY IT – парк» – реалізації однієї із завдань стратегії кластера ІКТ з розвитку інфраструктури.

Пропозиції щодо проекту плану діяльності Координаційної ради кластера інформаційно-комунікаційних технологій «Kharkiv-IT» у 2014 році приймаються на E-mail: Dudka.Alex@gmail.com до 5 березня 2014 року.

Додаткова інформація за тел.: (050) 501-36-66.

Наступне засідання Координаційної ради кластера інформаційно-комунікаційних технологій «Kharkiv-IT»  запропоновано провести у квітні.

зберегти цю сторінку в PDF