Запрошуємо студентів і викладачів ХНУРЕ взяти участь в Битві стартапів

01.04.2016

Студенти і викладачі ХНУРЕ запрошуються взяти участь в Битві стартапів.

Мета заходу – дати молодим розробникам і творцям практичні рекомендації для виходу на світовий ринок і отримання грантів та інвестицій, а також шанс для втілення ідей у реальні проекти. 

Для участі у відбірковому турі необхідно:

- Заповнити заявку http://goo.gl/forms/F7Un5KJaSp

- Надіслати презентацію на startupnure@gmail.com 

Фінал відбудеться 8 квітня о 10.00 в Харківському національному університеті радіоелектроніки.

Для участі в фіналі будуть відібрані 10 команд, чиї презентації пройдуть конкурсний відбір.

Представлення ідей відбуватиметься в форматі презентації, тривалістю не більше трьох хвилин. Додатковий час буде виділено на питання до презентатора від журі і глядачів.

Всі проекти гарантовано стануть першими учасниками бізнес-інкубатора StartUP Factory, а також отримають реальну можливість поборотися за фінансування своєї ідеї, якщо вона зацікавить потенційних інвесторів, які будуть виступати на конкурсі в якості журі.

Судити конкурс будуть провідні економісти і бізнесмени України та із закордону, представники великих фондів США і Великобританії, члени бізнес – місії з Польщі. 

 

Членами журі виступлять:

 

  • Юрій Сапронов, президент Superior Golf & Spa Resort;
  • Андрій Дубецький, співзасновник Bitcoin Foundation Ukraine, співзасновник біткоіни стартапу COINGAND, член наглядової ради Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій UVCA
  • Богдан Адамович, прогрес Холдинг (Польща)
  • Юрій Костоглодов, керуючий партнер ICOM Capital,
  • Ярослав Хобта, голова Комітету з інвестицій, промислової політики і підприємництва Громадської Ради МЕРТ України
  • Роберт Бассілі – Green Bee Asset Management, голова наглядової ради
  • Владислав Бек, голова IT-комітету EBA, голова ради директорів Sigma Software Group
  • Юрій Назаров, генеральний директор МЕТА.ua
  • Олександр Сорока, засновник Інвестиційної Платформи для учасників венчурного ринку Startup.Network, член Правління Української Асоціації Венчурного Бізнесу UVCA.

 

Подача заявок на конкурсний відбір для участі в Битві стартапів в Харкові буде відкрита до 3 квітня. 

Реєстрація на участь в якості глядача обов’язкова:

http://goo.gl/forms/KqHfkO4BkJ 

Захід відбудеться в рамках Третього міжнародного бізнес-форуму та проекту StartUp Factory NURE за підтримки Інвестиційної платформи

для підприємців, інвесторів і професіоналів «Startup Network»

Членами журі виступлять:
Юрій Сапронов, президент Superior Golf & Spa Resort;Андрій Дубецький, співзасновник Bitcoin Foundation Ukraine, співзасновник біткоіни стартапу COINGAND, член наглядової ради Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій UVCAБогдан Адамович, прогрес Холдинг (Польща)Юрій Костоглодов, керуючий партнер ICOM Capital,Ярослав Хобта, голова Комітету з інвестицій, промислової політики і підприємництва Громадської Ради МЕРТ УкраїниРоберт Бассілі – Green Bee Asset Management, голова наглядової радиВладислав Бек, голова IT-комітету EBA, голова ради директорів Sigma Software GroupЮрій Назаров, генеральний директор МЕТА.uaОлександр Сорока, засновник Інвестиційної Платформи для учасників венчурного ринку Startup.Network, член Правління Української Асоціації Венчурного Бізнесу UVCA.

зберегти цю сторінку в PDF