Запрошуємо на наш традиційний ярмарок вакансій

20.10.2015

Щорічно в Харківському національному університеті радіоелектроніки проводиться Міжрегіональний Ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття». Черговий, ось уже XII ярмарок, відбудеться 27 листопада.
Протягом довгих років співпраці з ХНУРЕ компанія NIXSolutionsLtd незмінно є генеральним спонсором цього заходу.
Компанія NIXSolutions була заснована в 1994 році й тепер стала одним із флагманів IT-аутсорсингу в Україні з серйозним портфелем виконаних проектів за плечима. Багата історія, міцні традиції, інноваційний комплексний підхід до вирішення завдань клієнтів і реальна турбота про їхній бізнес є основою успіху компанії і дозволяють їй динамічно розвиватися, постійно розширюючи перелік надаваних послуг і підвищуючи їх якість.
«Команда NIXSolutions – це понад 1500 грамотних фахівців і просто хороших людей. Кожен із нас – унікальний: у нас різні характери, захоплення та погляди, але це не розділяє, а надихає нас. Ми вчимося один в одного новому, разом ростемо, впевнено рухаємося до мети і робимо спільну справу. Ми завжди граємо в команді – й вирішуючи складні завдання, й задуваючи свічки на торті в День народження NIXSolutions ».

Контактна інформація:
Адреса: Харків-105, вул. Каразіна, 2,
Телефон: (057) 784-06-00, (067) 577-30-16
Сайт: www.nixsolutions.com
E-mail: jobs@nixsolutions.com

Очікуємо студентів нашого університету 27 листопада з 11.00 до 14.00 як завжди в залі на 4 поверсі.

зберегти цю сторінку в PDF