Запрошуємо до участі у міжнародній Літній школі

17.02.2016

Якщо Ви магістрант у галузі IT безпеки та вільно володієте англійською мовою, запрошуємо Вас прийняти участь у літній школі під егідою TEMPUS проекту ENGENSEC (http://engensec.eu/about-the-project/)!
Літня школа приймає талановитих студентів з 27 червня по 8 липня 2016 року у базі національного університету «Львівська політехніка» (м.Львів, Україна). Студентам-учасникам літньої школи буде запропановано новий лекційний матеріал і практичні тренінги, пов’язані з різними аспектами IT безпеки:

  • Цифрова криміналістика
  • Тестування на захист від несанкціонованого доступу та етичний злом
  • Мережна та “хмарна” безпека
  • Аналіз шкідливого програмного забезпечення
  • Безпека безпроводових мереж

Програма занять у літній школі складається зобраних главусього набору курсів по IТ безпеці, що розробляються в рамках проекту ENGENSEC. До уваги учасників буде запропоновано безліч інноваційних рішень як відповідь науки і практики на актуальні і нові загрози кібер-безпеки.
Заняття будуть проводитися провідними експертами у галузі IT безпеки зі Швеції, України та Росії. Програма навчання літньої школи розрахована на 3 ECTS кредиту, що після її закінчення буде підтверджено офіційним сертифікатом.В якості випускного іспиту для студентів-учасників передбачається проведення олімпіади з подальшим врученням призів.

Важлива інформація:
Офіційна мова. Офіційною мовою літньої школи, включаючи викладання, є англійська.

Вартість участі. Студенти-учасники літньої школи не сплачують за навчання і проживання в м Львів в період проведення школи. Проект ENGENSEC повністю оплачує проживання, харчування та транспортні витрати для учасників літньої школи.

Правила участі. Кожен університет, офіційний партнер проекту ENGENSEC, має право направити студентів на навчання у літній школі відповідно до виділеної квоти і при дотриманні нижче вказаних вимог.
Квота, яка виділена Харківському національному університету радіоелектроніки, – 4 студента.

Вимоги до учасників.

Студенти мають право подати заявку на участь у літній школі за умови, що:

  • університет, студентом якого він / вона є, приймає офіційну участь в проекті ENGENSEC;
  • він/вона є магістрантом в області IТ безпеки і має достатній рівень знань і навичок у цій галузі відповідно до навчальних програм курсів, що вивчаються в університеті;
  • він/вона вільно володіє англійською мовою, що дозволить слухати лекції, приймати участь в тренінгах і спілкуватися з іншими студентами (не нижче рівня B2).

Строк подачі заявок
Студентам, які хочуть взяти участь у літній школі і відповідають вище вказаним критеріям, достатньо відправити заявку на електронну адресуконтактної особи, відповідальну за літню школу в його/її університеті. Термін подачі заяв – 16 квітня 2016 р. включно.

Відбір учасників
Процес відбору учасників ґрунтується на принципах справедливості, прозорості та повинен бути повністю документований, забезпечуючи рівні можливості для всіх учасників. Університети мають право внести зміни в правила відбору відповідно до внутрішніх правил та згідно з особливостями національної політики освіти.

Контакти

Генеральний менеджер: Андерс Карлссон, Технологічний інститут Блекінге (Карлскруна, Швеція), anders.carlsson # bth.se.

Координатор українських партнерів: Оксана Євсєєва, Харківський національний університет радіоелектроніки (Харків, Україна), oksana.yevsieieva#nure.ua

Координатор літньої школи для студентів Харківського національного університету радіоелектроніки: Оксана Євсєєва, проф. кафедри телекомунікаційних систем, к. 305a, oksana.yevsieieva#nure.ua

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ЛІТНЬОЇ ШКОЛІ З IT БЕЗПЕКИ ПРОЕКТУ ENGENSEC!

зберегти цю сторінку в PDF