Зацікавленість у ХНУРЕ не спадає

16.11.2015

Як завжди, минулої неділі потенційним студентам Харківського національного університету радіоелектроніки нудьгувати не довелося. Один з лідерів вітчизняної освіти провів День відкритих дверей, на який зібралося майже 450 школярів і батьків, студентів технікумів. На цей раз для них було організоване шоу «ХНУРЕ-2016»: NURE Robot Kegl-Ring, змагання «Банкір-початківець: перевір та порахуй мільйон», пізнавальна акція під назвою «Створи SMART-простір навколо себе» і також показові фізичні досліди від гуртків «Фізматика».
Презентацію університету «Welcome Students 2016» розпочав професор Мурад Анверович Омаров, який привітав присутніх, окреслив значення нашого вишу в розвитку прогресивних технологій та місце в цьому процесі майбутніх фахівців – випускників ХНУРЕ. За традицією презентацію провів відповідальний секретар приймальної комісії, декан факультету комп’ютерних наук, професор Андрій Леонідович Єрохін і відповів на запитання присутніх.
І, як завжди, в цей день для гостей були проведені екскурсії факультетами, кафедрами, лабораторіями університету, зустрічі з провідними науковцями, демонстрація цікавих розробок вчених та студентів ХНУРЕ.

зберегти цю сторінку в PDF