З лекцій – на роботу

07.04.2016

Робота в IT-компанії – мрія величезної кількості студентів по всій Україні: сучасні технології, великі перспективи, справжні можливості – все це неймовірно вабить майбутніх фахівців. Але більшість з них навіть не може уявити, що ж насправді означає робота в IT-компанії.

Саме тому третій рік поспіль ми проводимо – «Один робочий день в компанії Zfort Group», що вже став традицією

В рамках даного заходу проходив конкурс серед студентів одного з кращих вузів Харкова – ХНУРЕ, для яких наші фахівці грамотно розробили завдання, щоб юні айтішники не тільки проявили свої знання, а й самі отримали задоволення від вирішення завдань.

Після успішного виконання завдань троє переможців потрапили до нас в офіс, де на один день стали справжніми співробітниками компанії, відчули нашу робочу, і, в той же час, дружню атмосферу.

Відвідування Zfort Group було не просто екскурсією по коридорах, а до цього отриманням посади «Project Manager», «PHP Developer» або Developer ».

Ніяких постановок і прикрашання, а тільки справжня і в міру повсякденне життя z-фортовца. «Новобранці» з натхненням бралися за завдання, а колектив не переставав ділитися досвідом і розповідати, що значить – робота в сучасній IT-компанії.

Так що, власне, переказувати? Давайте дізнаємося з перших вуст про враження наших гостей.

Вероніка: «Спасибі Zfort Group за прекрасну можливість провести робочий день в компанії. Все дуже сподобалось. День був насиченим, яскравим і пізнавальним. Спасибі всім за теплий прийом! Зокрема, HR-команді і моєму куратору Максиму».

Дмитро: «Було цікаво і пізнавально, в компанії крута обстановка. Відразу видна турбота про співробітників. Все, починаючи з входу в компанію і закінчуючи кухнею, зробленою для зручності працівників. Zfort Group – IT-компанія, в якій багато побудовано на технологіях: круті примочки, апаратура, система охорони і багато іншого. Я в захваті”.

Сергій: «Сьогодні виправдалися всі мої очікування і навіть більше. Чудовий офіс, весела і невимушена обстановка – щось розповідав і показував кожен член команди. Величезне спасибі моєму куратору Максиму і всій команді Zfort Group. Дуже хотілося б повернутися сюди вже в якості співробітника».

Такі відгуки надихають і дають зрозуміти, що ми рухаємося в правильному напрямку.

 

зберегти цю сторінку в PDF