З Астани – не з порожніми руками!

13.06.2014

15 березня в на базі Київського національного університету культури і мистецтв відбувся регіональний очний етап Міжнародної студентської Олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe». 24–25 квітня в тому ж вузы-співорганізаторы пройшла головна подія в Україні – Міжнародна студентська олімпіада в сфері інформаційних технологій «IT-Universe-2013/14». У національному фіналі взяли участь 119 студентів з 49 ВНЗ.

Кращі його учасники вирушили до Астани (Казахстан), де 6–10 червня відбувся Міжнародний фінал IT-Universe на базі Назарбаєв-університету – міжнародного партнера олімпіади. На вирішальні змагання були запрошені команди з чотирьох країн: Азербайджану, Білорусі, Казахстану та України – всього понад 100 студентів з більш ніж 35 вишів.

І тут відзначилися представники Харківського національного університету радіоелектроніки: студент групи ПІ-10-3 А. Крот посів друге місце у конкурсі «Розробка мобільних додатків», студент групи ІНФ-10-1 С. Балганбаєв також став другим – у конкурсі «Спортивне програмування».

Вітаємо вас, хлопці!

зберегти цю сторінку в PDF