Ярмарок вакансій підбив підсумки

31.03.2015

27 березня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувся XI Міжрегіональний ярмарок вакансій «Молодий фахівець ХХІ століття», який організував та провів відділ практики «Центр-Кар’єра» ХНУРЕ.Під час підготовки до ярмарку вакансій проведено тренінги від обласного центру зайнятості та порталу з працевлаштування «Робота в Харкові». Загалом, ці тренінги відвідало понад 250 студентів. Позитивні відгуки студентів розширили межі співпраці. Пізнавальні та корисні тренінги щодо отримання навичок зі складання резюме, ефективного добору вакансій для студентів старших курсів заплановано проводити протягом року.

Для студентів Харківського національного університету радіоелектроніки були проведені презентації від компаній Sigma Software, Ciklum, Zfort Group та Jabil. Ці презентації відвідало понад 200 студентів, які мали можливість з перших рук дізнатися про організацію роботи  провідних компаній.

В рамках ярмарку вакансій було проведено 15 круглих столів за участю представників підприємств України та випускаючих кафедр, де детально обговорено зміст кожної дисципліни навчального плану за усіма напрямками підготовки фахівців. Під час круглих столів сформовано подальшу стратегію розвитку спеціальностей, а також було продовжено обговорення рекомендацій щодо введення додаткової цільової підготовки студентів на замовлення підприємств із подальшим їхнім працевлаштуванням.

У роботі ярмарку взяли участь близько 40 провідних компаній Харкова, області та інших регіонів України.

В ході ярмарку студенти та випускники нашого університету отримали вичерпну інформацію від представників компаній-роботодавців, мали можливість пройти співбесіди та тестування, залишити резюме, ознайомитися з технологіями пошуку роботи, поточними тенденціями ринку праці, підібрати місце практики або перше робоче місце.

Студенти та випускники задавали роботодавцям не позбавлені здорового глузду запитання, цікавилися можливістю працевлаштування, оплатою праці, умовами кар’єрного зростання, залишали свої дані, сподіваючись на подальшу співпрацю. Ярмарок вакансій відвідали не лише старшокурсники, але й студенти молодших курсів ХНУРЕ, які хотіли більше дізнатися про можливості влаштуватися на роботу за обраною професією в майбутньому.

Генеральним партнером ярмарку вакансій знову виступила компанія Nix Solutions Ltd.

Партнерами цього року виступили компанія Zfort Group, G5e, EPAM Systems, Jabil, Sigma Software, Infostroy, Ciklum. Інформаційний партнер – «Робота в Харкові».

Цього року була надана можливість познайомитися з новими компаніями та поповнити базу договорів про співпрацю, що сприятиме зростанню рівня підготовки фахівців.

зберегти цю сторінку в PDF