ХНУРЕ взяв участь у XI Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи»

22.09.2017

22 вересня  в Харкові почав роботу XI Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи», в якому взяли участь представники найпотужніших економік світу, представники бізнесу та виробництва, а також освіти, серед яких був представлений і  Харківський національний університет радіоелектроніки.

Відкриваючи форум, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична привітала учасників заходу та зачитала звернення від Президента України Петра Порошенка. У своєму виступі вона особливо відзначила, що IT, наукові дослідження, технічні розробки та вища освіта в цілому посилюють стратегічне значення Харківської області для успішного розвитку України.

У рамках форуму відбулись панельні дискусії, на одній з яких ректор ХНУРЕ Валерій Семенець виступив із доповіддю на тему розвитку IT галузі в Україні.

Валерій Семенець, зокрема, зауважив, що саме зараз високоякісні знання стають реальним капіталом, завдяки якому розвиваються країни. Усі галузі нашого життя стають більш ІТ-орієнтованими. Тобто вже складно уявити будь-який бізнес-процес, де б не брали участь інформаційні технології. Тому, ІТ – одна із галузей, яка реально впливає на економіку нашої країни.

«Ми готові до нових викликів та експериментів. Разом ми зможемо вдосконалити ІТ освіту для кращого майбутнього», – підкреслив професор Валерій Семенець.

 

зберегти цю сторінку в PDF