ХНУРЕ взяв участь у міжнародній виставці «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017»

13.04.2017

13-15 квітня в Харкові проходить ХІ міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017», у який взяв участь Харківський національний університет радіоелектроніки. Захід відбувається за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради.

Ця виставка – важлива подія для абітурієнтів, яким вона допоможе визначитись у виборі навчального закладу та майбутньої професії. Мета події презентувати молоді досягнення вишів Харківщини, України та Європи.

Цього року ХНУРЕ представляють одразу три презентаційних майданчика, один з яких організований спільно з Польським університетом економіки (WSG), що у березні став офіційним партнером університету радіоелектроніки у програмі подвійного дипломування.

Під час відкриття заходу виступив в.о. проректора з науково-методичної роботи, доктор технічних наук Ігор Рубан, який наголосив на необхідності проведення подібних виставок та запросив молодь ознайомитись з програмами та можливостями  Харківського національного університету радіоелектроніки.  «Але найголовніше це те, що ми – велика родина, у якій кожен її член може розраховувати на підтримку та увагу. Сім’я, в якій ви зможете розвивати свій і технічний, і творчий потенціал. Тож, маю надію, що вже у вересні наша родина прийме вас у своє коло», – зазначив Ігор Рубан. 

зберегти цю сторінку в PDF