ХНУРЕ взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційні технології в соціокультурній сфері, освіті та економіці»

24.04.2017

18-19 квітня в Київському національному університеті культури і мистецтв (КНУКіМ) відбулась Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих учених «Інформаційні технології в соціокультурній сфері, освіті та економіці». Разом із КНУКіМ організаторами конференції виступили Міністерство освіти та науки України, Міністерство культури України, Харківський національний університет радіоелектроніки, Українська федерація інформатики, Information technologies institute (Литва), Danubius University (Румунія).
На пленарному засіданні з доповіддю «Міжнародна Федерація з обробки інформації IFIP: співробітництво України в галузі ІТ» виступив член Програмного комітету від ХНУРЕ професор Ігор Гребеннік. У конференції взяли участь 14 молодих учених нашого вишу – аспіранти кафедри системотехніки, бакалаври та магістри з кафедр комп’ютерних наук і системної інженерії.
На конференції велася робота в секціях:
• Інформаційні технології та системи;
• Математичне моделювання економічних і соціальних процесів та систем;
• Стратегії розвитку економіки, культурно-освітнього і наукового простору;
• Технологія візуалізації інформації в культурі, мистецтві, освіті.

зберегти цю сторінку в PDF