ХНУРЕ взяв участь у «круглому столі», організованому АППАУ

23.06.2017

20 червня в рамках підготовки до фінального тренінгу GM9 за Темпус-проектом «ТАТУ 544010-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPHE» пройшов «круглий стіл» Асоціації підприємств промислової автоматизації України (АППАУ) присвячений темі: «Університет як центр інноваційної екосистеми для промислових хай-тек».
Про розрив зв’язків між вишами та промисловими підприємствами і розробниками виникло багато розмов та аналітики в АППАУ. Між тим, АППАУ заявляє і про прогрес певної частини навчальних закладів та їх перетворення на справжні центри освіти, просвіти та підготовки кадрів для ринку інновацій.
Один з ключових викликів для вишів, що вже пішли цим шляхом, – чи можуть вони стати центром інноваційної екосистеми? Тобто, реально залучати та об’єднувати навколо себе ринкових гравців різних видів діяльності й не тільки з метою освіти, а й розвитку інновацій? За останній рік ці питання стали особливо актуальними на фоні ринкових тенденцій як позитивних, так і негативних.
Щоб відповісти на них у контексті сучасних викликів, АППАУ разом з Одеською академією харчових технологій організували цей «круглий стіл». У ньому Харківський національний університет радіоелектроніки представляли перший проектор Ігор Ключник та старший викладач кафедри інженерії вбудованих систем управляння Павло Галкін.

зберегти цю сторінку в PDF