ХНУРЕ взяв участь у ІХ Міжнародній науковій конференції «Функціональна база наноелектроніки»

26.09.2017

З 18 по 23 вересня Харківський національний університет радіоелектроніки на базі Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова провів ІХ Міжнародну наукову конференцію «Функціональна база наноелектроніки». Серед авторів та учасників Україну представляли 18 міст, зарубіжжя – 7 країн, в їх числі: Німеччина, Канада, Китай, Данія, Грузія, Росія і Білорусь.
В рамках заходу були представлені 56 доповідей, тематика яких охоплювала сучасні досягнення з використання штучних матеріалів і наносистем на їх основі, фотоніки, на основі нанорозмірних структур, теоретичних основ використання і технології наносенсорів в мікроелектроніці, нові можливості міждисциплінарних досліджень.
Учасники конференції вирішила продовжувати поліпшувати та вдосконалювати дослідження в цій галузі, а також провести Х Ювілейну наукову конференцію «Функціональна база наноелектроніки» із залученням нових зарубіжних партнерів.
Як відзначили в своїх виступах її співголови: професор Микола Сліпченко, професор Ярослав Лепих і професор, член-кореспондент Сергій Тарапов, конференція викликала великий інтерес представників світової наукової спільноти.

зберегти цю сторінку в PDF