ХНУРЕ включено до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави

06.10.2016

Наказом МОНУ від 23.09.2016 № 1143 ХНУРЕ включено до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави до 2018 року.

Державний реєстр наукових установ, яким надається підтримка держави – це перелік науково-дослідних, науково-технічних установ усіх форм власності та вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації усіх форм власності, діяльність яких має важливе значення для розвитку науки, економіки і виробництва.

Положення про Державний реєстр наукових установ, яким надається підтримка держави, затверджено Постановою КМУ від 23.04.2001 р. № 380.

Науковим установам і вищим навчальним закладам, включеним до Реєстру, МОН видає свідоцтво встановленого зразка строком до п’яти років у межах строку, визначеного за результатами державної атестації.

ХНУРЕ має такі свідоцтва починаючи з 2004 року.

Наукові установи, включені до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави:

1. користуються податковими пільгами відповідно до законодавства України;

2. не можуть змінювати наукову і науково-технічну діяльність на інші види діяльності;

3. зобов’язані не менш як 50 відсотків доходу від своєї діяльності спрямовувати на провадження наукової та науково технічної діяльності та розвиток матеріально-технічної бази, необхідної для проведення наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок.

зберегти цю сторінку в PDF