ХНУРЕ відзначив День університету

07.10.2014

День університету на цей раз Харківський національний університет радіоелектроніки відзначав у суботу. І ця обставина йому не завадила. На свято зібралося багато народу.
Розпочалося воно на університетському стадіоні. І назвали його: «О спорт, ти – життя!». Колектив кафедри фізичного виховання підготував до цього дня демонстрацію досягнень студентів та викладачів ХНУРЕ на спортивних аренах міста, області, України, Європи та світу. Перед господарями і гостями свята пройшли атлети з усіх видів спорту, які у нас культивуються. Кращі факультети і спортсмени отримали свої пам’ятні нагороди. А потім відбулися показові виступи спортсменів. Не обійшлося і без змагання деканів, які за традицією демонстрували своє вміння з кульової стрільби.
Майже одночасно з подіями на стадіоні, у фойє другого поверху відбувся сеанс одночасної гри в шашки на 30 дошках студента п’ятого курсу факультету КІУ, міжнародного майстра, Чемпіона Світу серед юніорів Владислава Мазура.
Головні святкові події відбувалися в актовому залі університету. З теплими словами привітання звернувся до присутніх у залі виконуючий обов’язки ректора Володимир Петрович Машталір, який привітав усіх зі святом і побажав благополуччя, успіхів у роботі та міцного здоров’я. А також він вперше вручив кубки найкращим підрозділам нашого університету та нагородив грамотами співробітників, відзначилися.
А потім почався урочистий концерт «Слався, ХНУРЕ!», за участю творчих колективів студентів.
Ще одне приємне привітання прозвучало від голови профкому працівників ХНУРЕ Ігоря Івановича Ключника. І, як завжди, теж не з порожніми руками. Він оголосив результати конкурсу «Краще про ХНУРЕ» і нагородив дипломами переможців за найкращі вірші, сайт, картину, відеофільм, розповідь тощо.
В цілому, свято вийшло приємним, і надовго запам’ятається всім тим, хто стежив за його ходом.

зберегти цю сторінку в PDF