ХНУРЕ відзначений нагородами міжнародного економічного форуму

10.09.2013

У Харкові пройшов V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!». Форум націлений на розгляд практичних кроків міжнародної економічної інтеграції, демонстрацію існуючих можливостей і перспектив розвитку провідних промислових кластерів Харкова та області – регіону, всесвітньо відомого потужним машинобудівним комплексом і транспортною логістикою, високоефективною енергетикою та ІТ-технологіями, величезним потенціалом у сфері науки та сільськогосподарського виробництва.

На форумі відбулися пленарні засідання «Харківщина – лідер інвестиційної привабливості та рейтингу конкурентоспроможності регіонів України», «Харківські ініціативи – енергія зростання», а також панельні дискусії: «Дієві кроки з підвищення конкурентоспроможності регіону», «Стратегія державно-приватного партнерства – шлях до успіху», «Kharkiv-IТ – людський капітал, стратегія розвитку кластера ICT», «Агропромисловий комплекс: нові можливості в умовах глобалізації», «Соціально-економічні вигоди розвитку газової галузі в Харківській області», «Розумне місто – розумний регіон: проекти інноваційного розвитку». Перед учасниками виступив спеціальний гість форуму Лєшек Бальцерович – реформатор економічної системи Польщі.

У роботі форуму взяли участь представники дипломатичних місій з 13 країн світу: Росії, Білорусі, США, Польщі, Канади, Грузії, Азербайджану, Вірменії, Індонезії, Туреччини, В’єтнаму, Чехії, Албанії.

Співорганізаторами форуму спільно з Харківською облдержадміністрацією та Харківською міськрадою виступили Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України та провідна консалтингова компанія світу PricewaterhouseCoopers.

У роботі форуму взяли участь і представники Харківського національного університету. На панельній дискусії «Kharkiv-IT – людський капітал, стратегія розвитку кластера IСТ» від ХНУРЕ було два спікери: Микола Сліпченко та директор центру технологій дистанційного навчання Віктор Каук. На панельній дискусії «Розумне місто – розумний регіон: проекти інноваційного розвитку» одним із спікерів був виконуючий обов’язки начальника відділу інновацій, трансферу технологій та інтелектуальної власності, генеральний директор наукового парку «Радіоелектроніка та інформатика» Валерій Прохоров.

У рамках форуму був проведений міжнародний конкурс інвестиційних та інноваційних проектів «Харківські ініціативи». Наукові колективи ХНУРЕ взяли активну участь у цьому конкурсі. Усього від університету було подано 45 проектів, 36 з яких вийшли до фіналу. А чотири проекти відзначені дипломами й медалями. Лауреатами-переможцями стали:

- Харківський національний університет радіоелектроніки – лідер інновацій, нагороду отримав Микола Сліпченко;

- у номінації Кращий інноваційний проект кластеру «Інформаційно-комунікаційні технології» – модульний дата-центр «Інтерком» ХНУРЕ, нагороду отримав заступник проректора з наукової роботи Олександр Дохов;

- у номінації Кращий інноваційний проект у сфері приладобудування – тренувально-розважальний мультимедійний стрілецький комплекс, нагороду отримав професор кафедри радіоелектронних систем Геннадій Сидоров;

- у номінації Кращий інноваційний проект розвитку засобів масової інформації і виробництва мультимедійної продукції – науковий парк «Радіоелектроніка та інформатика» за сайт «1000 причин любити Харківський регіон», нагороду отримав генеральний директор наукового парку «Радіоелектроніка та інформатика» Валерій Прохоров.

Нагороди переможцям вручили голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов, заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Форум був проведений на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики.

 

зберегти цю сторінку в PDF