ХНУРЕ відвідав із робочим візитом Лодзький технічний університет

04.10.2017

Представники Харківського національного університету радіоелектроніки на чолі із ректором університету, професором Валерієм Семенецем у складі завідувача кафедрою мовної підготовки Тетяни Дементьєвої, керівника освітньо-методичного центру, ученого секретаря Ігоря Магдаліни, директора Центру інформаційних систем і технологій Олена Волощук  відвідали із робочим візитом Лодзький технічний університет (Республіка Польща).

У ході робочої зустрічі обговорено основні напрями подальшої співпраці університетів в рамках обміну науково-педагогічними працівниками, реалізації програми подвійних дипломів, проведення спільних наукових досліджень.

Ректор Лодзького технологічного університету професор Sławomir Wiak Ph.D., D.Sc., проректор університету з питань освіти професор Grzegorz Bąk Ph.D., D.Sc. зазначили, що така співпраця буде сприяти подальшому розвитку обох університетів як в освітньому, так і науковому напрямах.

Відбулися робочі зустрічі із деканами профільних факультетів. Зокрема, з деканом факультету електротехніки, електроніки, інформатики і автоматики професором Sławomir Hausman Ph.D., D.Sc. були обговорені можливі напрями співпраці вчених та викладачів Лодзького технологічного університету та Харківського національного університету радіоелектроніки в галузі біомедичної інженерії та телекомунікацій.

Також в під час візиту делегація Харківського національного університету радіоелектроніки відвідала Мовний центр та Центр інформаційних технологій Лодзького технологічного університету, де було обговорено сучасні методики викладання іноземних мов та мультимедійні засоби підтримки освітнього процесу

За результатами робочого візиту було досягнуто домовленостей щодо подальшої співпраці між університетами в рамках існуючого договору за напрямами освітньої та наукової діяльності.

 
 

зберегти цю сторінку в PDF