ХНУРЕ відвідала делегація високопосадовців зі США

06.05.2017

Харківський університет радіоелектроніки відвідав керівник компанії «Giuliani Security & Safety LLC» Джон Хувейн, який готує звіт про соціально-економічний розвиток Харкова для радника Трампа, колишнього мера Нью-Йорка Рудольфа Джуліані.

На зустрічі, яку провів у стінах університету ректор ХНУРЕ професор Валерій Семенець, адміністрація вишу та представники його провідних кафедр ознайомили делегацію з сучасними науково-технологічними розробками та досягненнями закладу. Під час коротких презентацій, студенти та науковці Національного університету радіоелектроніки продемонстрували гостям цікаві технологічні розробки та ознайомили із результатами роботи вишу.

«Я ніколи не сумнівався, що в Україні живуть люди, які реально думають і сьогодні я у цьому впевнився ще раз. Ваш університет, ваша команда, а особливо ваші учні – це майбутнє! Якщо дати життя тим розробкам, з якими мене ознайомили, то це зробить їх дуже відомими та богатими людьми», – поділився приємними враженнями від університету Джон Хувейн.

зберегти цю сторінку в PDF