ХНУРЕ відвідала делегація китайської компанії Huawei

18.06.2016

16 червня Харківський національний університет радіоелектроніки відвідала делегація компанії Huawei.

Після офіційного прийому відбулася бліц-конференція, на якій провідні вчені ХНУРЕ виступили з презентаціями своїх розробок. Потім вся делегація вирушила  на факультети, кафедри і в лабораторії, де свої наукові праці представляло вже молоде покоління вчених.

В цілому гості прослухали понад 20 презентацій. Всіх їх об’єднувало одне – професійна подача матеріалів технічною англійською мовою, що значно спростило комунікацію між доповідачами та слухачами.

«Ми спостерігаємо, як поступово відбувається інтеграція української науки в міжнародну наукову спільноту», – зазначив т.в.о. ректора ХНУРЕ Едуард Рубін.

 «У вас дуже відкритий університет. Кафедри з задоволенням показали нам результати своїх досліджень. Ми бачимо гарну підготовку  ваших молодих вчених», – відзначили гості.

 Найбільше гостей цікавив науковий потенціал молодих вчених. Вони слухали, задавали питання, центральним з яких звучав так: «А чим ваша розробка відрізняється від аналогів?»  Цікавилися вони також і практичним застосуванням наукових досягнень.

Ознайомча зустріч тривала весь день. Всі презентації від університету були передані делегації в електронному форматі. За словами представників Huawei, вони будуть більш ретельно вивчати всі матеріали вже разом з ключовими фахівцями окремих напрямків діяльності компанії і шукати точки взаємних інтересів для потенційного науково-технічного співробітництва.

зберегти цю сторінку в PDF