ХНУРЕ вибрав найкрасивішу студентку і найпривабливішого студента

24.04.2016

22 квітня в клубі «Болеро» відбувся конкурс “Місс і Містер ХНУРЕ 2016″.8 прекрасних дам і 8 привабливих молодих людей змагалися за право носити почесний титул. 

Свято весни і краси зібрало понад 300 глядачів, які заповнили зал і з інтересом і хвилюванням спостерігали за тим, що відбувається на сцені і вболівали за учасників. 

За підсумками конкурсу Місс ХНУРЕ стала студентка факультету автоматики та комп’ютеризованих технологій Марія Шацька, а Містером ХНУРЕ – Сергій Бутов, студент факультету комп’ютерної інженерії та управління. 

Доповнили трійки переможців:

Перша Віце-міс – Дарина Приходько (ЕТ),

Втора Віце-міс – Вероніка Пархоменко (КН), 

Перший Віце-містер – Денис Петрук (КН),

Другий Віце-містер – Еммануель Біней (ПММ). 

Окремо були відзначені переможці конкурсу глядацьких симпатій, який відбувся за підтримки сайту 057. Ними стали Черниш Єлизавета, КН, а також Харламов Андрій. 

Конкурс краси – це ще й конкурс талантів. Найталановитішими учасниками цього року були визнані Бовенко Костянтин, який продемонстрував професійну режисерську роботу, а також Дарина Приходько, яка виступила в жанрі пісочної анімації. 

Учасників конкурсу привітав т.в.о. ректора ХНУРЕ Едуард Рубін: «Наші студенти одночасно красиві, талановиті та розумні. Сьогоднішній день це всім довів. Упевнений, що розум і краса зробить наш ХНУРЕ одним з кращих університетів в світі». 

Конкурс краси проводили Студентський сенат, а також Студентський профком ХНУРЕ.

зберегти цю сторінку в PDF