ХНУРЕ в авангарді розвитку українських видів спорту на Харківщині

18.08.2017

Останнім часом на кафедрі фізичного виховання і спорту Харківського національного університету радіоелектроніки інтенсивно ведуться дослідження та впроваджуються в навчально-тренувальний процес українські види єдиноборств, що дозволяє готувати вправних воїнів – захисників нашої країни від чужоземних загарбників.

З огляду на значний внесок в теорію спортивної підготовки з національних видів спорту, а також високі змагальні досягнення спортсменів ХНУРЕ, доцент, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, заслужений тренер України Андрій Литвиненко був одноголосно обраний президентом Харківської обласної федерації хортингу. Віце-президентом Федерації обрана старший викладач кафедри МСТ, заслужений майстер спорту України Юлія Губницька.

Хортинг – національний вид спортивного єдиноборства. В Україні він є важливою складовою патріотичного та духовного виховання молоді, відродження та вдосконалення українських бойових традицій, зміцнення здоров’я, розвитку фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей людини.

зберегти цю сторінку в PDF