ХНУРЕ тепер буде співпрацювати з Hewlett Packard Україна

16.12.2015

Урочисте підписання Меморандуму про наміри відбулося сьогодні, 16 грудня в актовій залі ХНУРЕ. Досягнуті угоди припускають тісну співпрацю університету і компанії в галузі розвитку спільних освітніх програм з інформаційних технологій.

Університет представляв т.в.о. ректора, к.т.н., доцент Едуард Рубін, а Hewlett Packard Україна – Генеральний директор компанії Андрій Піщиков.

Тепер в майбутньому у партнерів – спільна робота по включенню ХНУРЕ в глобальну освітню програму Hewlett Packard, яка вже запущена і діє спільно з багатьма іншими вузами. Всього заплановано 4 етапи, підписання Меморандуму – перший з них, а в подальшому очікується будівництво лабораторій для підготовки студентів, обладнання комп’ютерних класів, розробка лекційних та практичних курсів з окремих дисциплін, а також реалізація спільних бізнес-програм.

Едуард Рубін зазначив: «Бізнес споживає наш інтелектуальний продукт, і щоб бути найкращим університетом, ми повинні співпрацювати з бізнесом, щоб точно знати, що йому потрібно на даний момент. Але не варто ставити собі рамки: потрібно вчити все можливе, адже ніколи не знаєш, що саме знадобиться».

Андрій Піщиков додав: «Щоб перемогти в боротьбі талантів, потрібно бути не просто конкурентоспроможним, а конкурентоспроможним у потрібний час і в потрібному місці. Тому студенти повинні завжди залишатися в тренді, інвестуючи 80% часу в оволодіння існуючими технологіями, а 20% – у дослідження технологій майбутнього».

Наостанок 12 співробітникам університету були вручені сертифікати, що підтверджують успішне проходження спеціальних курсів компанії.

 

 

зберегти цю сторінку в PDF