ХНУРЕ стає дедалі популярнішим

21.12.2014

Минулої неділі один з лідерів вітчизняної освіти – Харківський національний університет радіоелектроніки – провів День відкритих дверей, який зібрав рекордну кількість учасників – близько 530 школярів і батьків, студентів технікумів. На цей захід прибули юнаки та дівчата з Миколаївської, Сумської, Дніпропетровської, Херсонської та Донецької областей.Поки йшла реєстрація, наші потенційні студенти знайомилися з експонатами виставки науково-технічної творчості, яку організували центр науково-технічної творчості молоді та Студентський сенат.
Презентацію університету «Welcome Students 2015» за традицією провів відповідальний секретар приймальної комісії професор Андрій Леонідович Єрохін. Потім виступив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Леонідович Сидоренко, який розповів про особливості зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році та відповів на запитання.
Як завжди, в цей день для гостей були проведені екскурсії факультетами, кафедрами, лабораторіями університету, зустрічі з провідними науковцями, демонстрація цікавих розробок вчених та студентів ХНУРЕ.

 

зберегти цю сторінку в PDF