«Металіст» у нас в гостях

15.03.2013

14 березня в рамках проекту «Назустріч один одному» Харківський національний університет радіоелектроніки відвідали представники футбольного клубу «Металіст».

На зустріч зі студентами та викладачами ХНУРЕ завітала делегація у складі генерального директора ФК «Металіст» Сергія Волика, тренера Ігоря Рахаєва, футболіста Сергія Пшеничних, начальника відділу роботи з уболівальниками Антона Іванова. Гостей радо зустріли хлібом-сіллю і запросили до куточка, де зберігається атрибутика футбольного клубу. Приміщення це було урочисто відчинене рівно рік тому, й студенти-вболівальники розповіли гостям про те як працює куточок, чим тут займаються, які завдання ставлять і попросили їх залишити свої автографи на символіці клубу.

А в лекційній аудиторії на гостей чекали понад двісті студентів та викладачів вишу. Протягом півтори години представники ФК «Металіст» спілкувалися зі своїми вболівальниками, відповідаючи на численні запитання. Питання були найрізноманітніші, чимало від активних представників іноземної діаспори. До речі, найактивнішим виявився нігерієць Усман, який отримав цінний приз від клубу – фірмову футболку.

В кінці зустрічі гостям вручили пам’ятні подарунки зі символікою Харківського національного університету радіоелектроніки.

А завершилося спілкування автограф- і фотосесією.

зберегти цю сторінку в PDF