ХНУРЕ розширює географію

08.10.2014

12 липня декан факультету навчання іноземних громадян професор М.А. Омаров ініціював питання про прийом іноземних абітурієнтів з країн східного зарубіжжя (Республіка Азербайджан, Туркменістан, Узбекистан та інші) на заочну форму навчання безпосередньо в країні проживання майбутніх студентів.
У серпні був отриманий лист МОН України, який дозволив створення відбіркової комісії, що виїжджає для прийому документів та проведення співбесіди з іноземними абітурієнтами, які мають бажання вступити на заочну форму навчання до ХНУРЕ.
З першого по сьоме вересня виїзна відбіркова комісія в складі двох чоловік (заступника декана ФНІГ доцента кафедри мовної підготовки Т.П. Цапко та старшого викладача кафедри природознавчих наук В.Х. Мурадової вперше працювала в Баку, столиці Азербайджанської Республіки.
Підсумок роботи – вісім громадян цієї країни стали студентами нашого університету. Такий результат вселяє оптимізм і надію на те, що Харківський національний університет радіоелектроніки в складних соціально-політичних умовах продовжить активну діяльність з розвитку міжнародної освіти.

зберегти цю сторінку в PDF