ХНУРЕ розпочинає співпрацю з Люблінської Політехнікою

20.09.2016

ХНУРЕ підписав угоду з Люблінської Політехнікою (Польща) про створення спільної магістерської програми подвійних дипломів в двох сферах: інженерія середовища і електротехніка і інформатика. За цією програмою студенти навчатимуться англійською та польською мовами.

Угода стала результатом візиту проректора з науково-методичної роботи ХНУРЕ Станіслава Ігнатьєва та директора Департаменту з міжнародного співробітництва Елліни Мединської в Польщу, де вони провели переговори з ректором Люблінської Політехніки Петром Кацейко, канцлером Веславом Сікорою, а також керівниками факультетів.

Крім того, планується спільна участь університетів в програмі Erasmus +, а також створення спільних наукових проектів і обмін досвідом в проекті StartUp Factory NURE.

Партнерство з Люблінської Політехнікою відкриває для ХНУРЕ прямі можливості співпраці з Люблінським науково-технологічним парком, досвід якого планується використовувати для розвитку StartUp Factory NURE. Люблінський науково-технологічним парк є партнером регіонального і місцевого самоврядування та сприяє передачі інноваційних технологій з науково-дослідних установ на підприємства.

Люблінська політехніка – це потужний навчальний, науково-просвітницький, культурний і молодіжний центр, інноваційний лідер серед польских вишів, входить в ТОП-15 університетів Польщі. У вузі – 16 технічних напрямків, які об’єднують понад 50 спеціальностей; в його структурі також є центр інформаційних технологій, центр інновацій та передових технологій, Люблінський центр трансферу технологій, Люблінський бізнес інкубатор.

зберегти цю сторінку в PDF