ХНУРЕ розкрив обійми і секрети вступної компанії

24.10.2016

Сьогодні в ХНУРЕ всі двері були відчинені. Кожна людина мала можливість подивитися на роботу вузу зсередини, побувати в актовій залі, відчути студентську атмосферу.

Абітурієнти вибирали майбутню професію, студенти представляли almamater, усі інші прийшли за гарним настроєм та враженнями.

Кожен факультет підготував презентаційні матеріали та механізми, які показують, чим займається факультет, на розробці якої техніки спеціалізується. Інтерактивні пристрої, такі як мультимедійний тир, робототехніка, медіа шахи та морський бій, можна було протестувати.

Генеральний спонсор Дня відкритих дверей ХНУРЕ компанія Sigma провела конкурс складання Кубика-Рубика на час з розіграшем призів.

Велика активність була на фотозоні ХНУРЕ. Абітурієнти фотографувалися з хештегом #ЯуМАМЫпрограммист, #ХНУРЭлучший, #ХНУРЭрулит та іншими.

Відвідувачі також могли спостерігати роботу СтудТВ і відповісти на питання хлопців.

В 10.30 урочиста частина в актовій залі відкрилася виступом університетського хору з гімном всіх студентів «Gaudeamus». В. о. ректора Е. Ю . Рубін привітав присутніх, відзначивши, що головна мета ХНУРЕ – це дати студентам якісну освіту і професію. «Вчитися у нас складно, але ми завжди раді тим, хто не боїться труднощів і готовий стати професіоналом».

Декан факультету комп’ютерних наук, проф. А. Л. Єрохін провів презентацію факультетів та програм підготовки, назвав важливі дати та етапи вступу в ХНУРЕ, зазначивши, що університет вводить асинхронну онлайн освіту – освіту, що дозволяє поєднувати роботу і навчання.

По закінченні урочистої частини абітурієнти розійшлися на екскурсії по обраним кафедрам. Хто знає, може, ця перша екскурсія прокладе постійну доріжку абітурієнтам в університеті – вже в якості студентів ХНУРЕ.

зберегти цю сторінку в PDF