ХНУРЕ приєднається до написання радіодиктанту національної єдності

06.11.2017

Цього року радіодиктант національної єдності писатимуть уже сімнадцятий раз. Сьогодні всі активно готуються до написання диктанту 9 листопада. Це вже стало доброю традицією. Запрошуємо долучитися до акції всіх охочих! Чекаємо Вас 9 листопада об 11.30 у корпусі І, ауд. 601.

У ХНУРЕ об 11.30 розпочнеться урочисте відкриття Дня української писемності та мови, а також Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика. Марафон на Українському радіо почнеться о 12.00.Текст радіодиктанту почне звучати о 12.30. Його традиційно диктуватиме доцент Київського університету ім. Б.Грінченка Олександр Авраменко.

Тож якщо ви хочете відчути особливу атмосферу єднання в компанії однодумців – приходьте 9 листопада в корпус “І”, ауд. 601 ХНУРЕ. Втім якщо такої змоги не матимете – радіодиктант можна написати вдома, в робочому офісі чи деінде. Для цього, крім бажання, необхідно мати аркуш паперу, ручку, радіоприймач (комп’ютер, або планшет, або телефон із виходом в Інтернет).

Кожен охочий може долучитися до акції та написати диктант просто біля приймача. Після цього можна відправити роботу на Українське радіо для перевірки, а можна дочекатися, поки текст з’явиться на сайті чи буде підбито підсумки в прямому ефірі, та перевірити власноруч. До розгляду приймають лише рукописи. Надсилати можна традиційні, паперові листи, а також в електронному вигляді. У такому разі роботу слід відсканувати або сфотографувати.

Підбиття підсумків і урочистий фінал акції відбувається в грудні. Ведучі й автор у прямому ефірі розповідатимуть про кількість листів, географію, особливості тексту, найбільш поширені помилки.

Текст радіодиктанту викладуть на сторінці Радіодиктант національної єдності у соцмережі Facebook і на сайті Українського радіо 11 листопада об 11.00. Імена авторів робіт без помилок озвучать в прямому ефірі.

зберегти цю сторінку в PDF