ХНУРЕ підписав меморандум про співробітництво зі Шведським Технологічним Інститутом Блекінге

13.06.2017

З 29 травня по 3 червня декан факультету інфокомунікацій Аркадій Снігуров та директор Центру інформаційних систем та технологій Олена Волощук, відповідно до європейської програми мобільності Erasmus+, пройшли стажування в Технологічному Інституті Блекінге (BTH), у місті Карлскруна (Швеція).
Результатом даного візиту стало підписання меморандуму про співробітництво між ХНУРЕ та BTH, а також договору про студентський обмін між університетами за програмою подвійних дипломів за магістерською спеціальністю «Кібербезпека».
Крім того, в ході візиту науковці обговорили організацію секції з питань захисту від кібератак на інфраструктуру критичних інформаційних систем, яка планується під час IEEE конференції «Problems of Info communications. Science and Technology» (PICS&T-2017), що жовтні цього року буде проходити на кафедрі інфокомунікаційної інженерії у Харківському національному університеті радіоелектроніки.
Також у рамках візиту були підняті питання щодо організації літньої школи з кібербезпеки, яка вже в липні цього року відкриється у Львові.

зберегти цю сторінку в PDF