ХНУРЕ організував свій перший бал-маскарад MARDI GRAS

09.03.2017

5 березня Харківська національний університет радіоелектроніки організував і вперше провів культурно-розважальний захід – бал-маскарад під назвою MARDI GRAS. Місце для проведення балу-маскараду люб’язно надав Харківський національний університет Повітряних Сил ім. І. Кожедуба.

Назву балу MARDI GRAS дано не просто так. MARDI GRAS – це проводи зими і зустріч весни, в перекладі з французької означає “жирний вівторок”, вівторок перед Попільною середою (днем початку Великого посту) і це останній день карнавалу. MARDI GRAS є аналогом Масляної й святкується в багатьох країнах розкішними та яскравими карнавалами.

З грудня минулого року 22 пари учасників тричі на тиждень наполегливо готувалися до свята, ходили на репетиції, вчилися танцювати, щоб на гідному рівні представити танці нашим гостям. І звичайно, не обійшлося без міні-фуршету, на якому всі, хто прийшов сюди, могли поласувати фруктами та солодощами.

Фото і відео звіт доступні в групах соціальних мережах VK https://vk.com/ball.nure та FB https://goo.gl/GX1DGd.

Завдяки партнерам заходу усі учасники, номінанти, волонтери та помічники отримали багато цікавих подарунків. Партнерами заходу виступили: культурно-розважальний центр Місто, антикафе 7/9, мережа фітнес центрів Gym4Fit, кальяна VK Hookah, боулінг-клуб Holiday, IT компанія DataArt, квест-кімната Атмосфера, IT компанія NixSulutions, пейнтбольний клуб Poligon-X, квест-кімнати в реальності Bazinga Crowd, освітній центр English University, освітня структура Deutsches Institut, туристична компанія МONTE TRAVEL, мотузкове містечко South-Park у Парку Машинобудівників, театр 19, питна вода Рощинская.

зберегти цю сторінку в PDF