ХНУРЕ – лідер з розвитку хортингу, національного виду спорту

20.09.2017

Вступили в дію, прийняті Верховною Радою, доповнення до Закону України «Про фізичну культуру і спорт», які надали споконвічно українському виду спорту хортингу національний статус.
Цей вид спорту – традиційний для України вид єдиноборств, важливий засіб формування бойової культури та патріотичного виховання українського народу.
Минулого вікенду, в місті Ірпінь відбувся всеукраїнський методичний семінар і нарада з актуальних питань розвитку хортингу в Україні та популяризації його за рубежем. У нараді взяв участь доцент кафедри фізичного виховання і спорту Харківського національного університету радіоелектроніки, кандидат наук, заслужений тренер України, президент Харківської обласної федерації хортингу Андрій Литвиненко. ХНУРЕ є важливим центром розвитку цього національного виду спорту в Харківській області, тому на зустрічі з керівництвом Федерації хортингу України було прийняте рішення про придбання за рахунок Федерації спортивної форми та інвентарю для подальшого інтенсивного розвитку цього виду спорту в нашому університеті.

зберегти цю сторінку в PDF