Готуємося до проведення «Ночі науки»!

11.09.2013

В кінці місяця, 28 вересня, у Харкові пройде «Ніч науки», яка розпочнеться о 17:00 і триватиме до опівночі. Повністю цей українсько – німецький проект буде називатися «Харківська ніч науки» («Night of Science in Kharkiv»). Його метою є презентація досягнень науки і новітніх технологій жителям і гостям міста.

Відвідувачі зможуть оглянути місцеві університети, дослідницькі інститути, технологічні підприємства, ознайомитися з їх роботою, новими проектами і прийняти участь в різноманітних пізнавальних заходах.

Очікується, що провідною темою майбутньої «Ночі науки» стане прикладна електроніка, яка буде представлена Харківським національним університетом радіоелектроніки. Крім нашого вузу, у заході також візьмуть участь інші найбільші університети і дослідницькі інститути міста. Для того, щоб учасникам і гостям було зручніше пересуватися між об’єктами, працюватиме спеціальний транспорт.

11 вересня в конференц-залі ХНУРЕ пройшла робоча зустріч оргкомітету університету, на чолі з М.І. Сліпченком, з менеджером проекту з української сторони Ольгою Демяненко і представником міської ради Нюрнберга Штефаном Кесслером. Учасники зустрічі обговорили основні завдання проведення фестивалю, уточнили організаційні питання, а також обговорили низку технічних питань.

Колектив ХНУРЕ познайомить з провідними вченими, представить свої найкращі розробки в галузі біомедичної інженерії, медицини та інформатики, медицини та лазерної техніки. Крім того, будуть організовані турніри для любителів комп’ютерних ігор та міні-футболу. Переможці будуть нагороджені призами.

зберегти цю сторінку в PDF