ХНУРЕ БЕРЕ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ДЛЯ МІЖНАРОДНИХ ВІДДІЛІВ УНІВЕРСИТЕТІВ УКРАЇНИ!

04.10.2016

Британська Рада в Україні запросила керівників та співробітників міжнародних відділів / центрів українських університетів до участі у програмі «Міжнародний відділ університету: кращі практики».

З великої кількості заявок на участь було відібрано 30 представників для кожного із 4 міст-локацій програми. Серед учасників проекту – директор департаменту міжнародного співробітництва Харківського національного університету радіоелектроніки – Мединська Елліна.

Британські експерти з університетів Варвіка та Ковентрі діляться з учасниками кращим досвідом для ефективнішої міжнародної співпраці університетів, розповідають, як створити власний бренд та маркетингові стратегії, залучити фінансування, розробити стратегії розвитку міжнародного відділу університету та ще багато корисного для розвитку системи міжнародних зв’язків українських університетів.

Програма проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України і спрямована на професійний розвиток / підвищення компетентності співробітників відділів міжнародних зв’язків українських університетів.

Програма складається з двох модулів (кожен тривалістю два дні), які будуть проведені в чотирьох містах – Київ, Харків, Одеса, Львів.

Детальніше за посиланням: http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/education/international-offices

зберегти цю сторінку в PDF